מחפשים עורך דין פלילי באשקלון? הגעתם למקום הנכון. עורך דין ברוך גדע עוסק במשפט הפלילי על כל רבדיו. המשרד ערוך לתת מענה לתושבי אשקלון והסביבה 24/7, בין היתר במתן ייעוץ לפני חקירה במשטרה, ייצוג בהליך מעצר ימים, ניהול התיק בבית המשפט וכן בערכאת הערעור.

עורך דין פלילי באשקלון

משרד עורך דין פלילי באשקלון תחומי עיסוק והתמחות:

משרד עורך דין פלילי באשקלון ברוך גדע עוסק במשפט פלילי במגוון רחב של עבירות ובדרגות חומרה שונות, משרדנו עוסק בין היתר בעבירות אלימות, סמים, שוד, פריצה, גניבה, עבירות נשק, החזקת סכין, סכסוכי שכנים, תקיפת שוטרים, שוחד, חבלה זיוף, קבלת דבר במרמה, חבלה במזיד ברכב, פריצה לרכב, סחיטה, הצתה איומים ועוד.

איך נבחר עורך דין פלילי באשקלון?

בין אם זו היתקלותכם הראשונה עם מערכת אכיפת החוק ובין אם נתקלתם בעבר ברשויות החוק חשוב להבין כי להליך הפלילי ישנן השפעות הרות גורל. לכן, בבואכם לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי באשקלון, עליכם לקחת בחשבון מספר פרמטרים חשובים: ראשית, יש לשים לב כי עורך הדין עוסק במשפט פלילי והוא בעל ניסיון בתחום זה. עורך דין ברוך גדע התמחה בעברו בפרקליטות מחוז חיפה, מה שמאפשר לו להבין כיצד "הראש של הצד השני פועל", דבר אשר מהווה יתרון רב. שנית, מעבר לפן המקצועי ולניסיון של עורך הדין, חשוב לשים לב כי עורך הדין זמין עבורכם, עונה לטלפונים, זמין להיפגש במשרדו ובשורה התחתונה שישנה כימיה ביניכם לבין עורך הדין.

זומנת לחקירה בתחנת משטרת אשקלון?

תחנת משטרת אשקלון ממוקמת ברחוב הנשיא 80, פינת רחוב אלי כהן, אשקלון. צוות המשרד ערוך להגעה מהירה, 24/7 באזור אשקלון.

הוגש נגדך כתב אישום לבית משפט השלום באשקלון?

בבית משפט השלום באשקלון נשמעים תיקים פליליים בקשר לעבירות שבוצעו בתחומי אשקלון או על ידי מי שמתגורר באשקלון. בית משפט השלום באשקלון מוסמך לדון בעבירות פליליות שעונשן עד 7 שנות מאסר, ערכאת הערעור על פסקי הדין של בית משפט השלום באשקלון הינה בית המשפט המחוזי בבאר שבע. בית משפט השלום ממוקם בשדרות בן גוריון 19, אשקלון.

משרדנו מייצג חשודים, נאשמים ונפגעי עבירה תושבי אשקלון. צור קשר עוד היום עם עורך דין פלילי באשקלון ברוך גדע במספר 055-6601981 או השאר פניה ונחזור אליך תוך זמן קצר.

עורך דין פלילי ברוך גדע

זומנת לחקירה במשטרה? זקוק לייעוץ משפטי מעורך דין פלילי?

משרדנו זמין 24 שעות ביממה במספר 055-6601981 או

השאר פניה ונחזור אליך תוך זמן קצר:

עורך דין פלילי ברוך גדע  

בקרו אותנו גם בפייסבוק:

הבהרה: כל המובא באתר מספק מידע כללי וראשוני בלבד ואינו מהווה ייעוץ משפטי ו/או תחליף לו.

אין להסתמך על הכתוב מבלי להיוועץ עם עורך דין העוסק בתחום הפלילי בטרם נקיטת כל פעולה או קבלת החלטה.

הדברים נכונים למועד כתיבתם ועשויים להשתנות מעת לעת בהתאם לחוק והפסיקה.

כל הזכויות שמורות לעורך דין פלילי ברוך גדע ©